Kurumsal

2011 yılında İnşaat faaliyetleri ile sektöre giriş yapan moskino firması vagon endüstrisine girmiş , makine ve montaj işlerinin yanı sıra, kamu kurum ve kuruluşlarına ; Malzeme tedariki , bakım- onarım ve reklam yazılım hizmetleri de vererek faaliyet alanını genişletmiştir. 

Ülke çapında müşterilerinin memnuniyeti, üstün yeterlilik ve güvenilirlik , teknolojik gelişmeler ve insan faktörünü ön planda tutarak kaliteli hizmet vermeyi ve faaliyet gösterdiği sektörlerde lider firma olmayı ilke ve hedef edinerek yoluna devam etmektedir.

Moskino 200 çalışanı ile Türkiye’de pazar lideri olarak yeni standartlar belirlemek ve endüstri konsolidasyonu üzerinde olumlu bir etki yaratmak istiyoruz. Türkiye’de demiryolu taşıtları için servis sağlayıcı olarak, önümüzdeki 10 yıl içinde demiryolu trafiğinde ön görülen artışı %30 oranında destekleyeceğiz ve yöneteceğiz.

Amacımız, Demiryolu taşımacılığında kullanılan araçların bakım,onarım ve modernizasyonun bağımsız servis ve uluslararası standartlara uygun olarak katma değeri yüksek hizmetler ve ürünler sunmaktır.

Vizyon & Misyon

Vizyon

Kendimizi yolcu ve yük taşımacılığında demiryolu araçları ve birleşenlerinin bakımı ve modernizasyonu için önde gelen bağımsız servis ve çözüm sağlayıcısı olarak görüyoruz.

Kullanılabilirliği yaşıyoruz, olağan üstü yetkinlik ve kalite bilinci ile müşterilerimizin isteklerinin zamanında uygulanmasını ve filolarının mümkün olan en iyi operasyonel hazırlığını sağlıyoruz.

Misyon

Hayalini kurduğumuz inovatif ve fark yaratan tüm özelliklerimizle dünyada ilk 5 isimden biri olabilmek

Kalite Yönetimi Ve Sertifikasyon

KALİTE YÖNETİMİ VE SERTİFİKASYON

Moskino olarak, müşteri gereksinimlerini her zaman yüksek kalitede ve güvenlikte karşılamak, yasal uygunluğu sağlamak için öncelikli hedefini belirlemiştir. Bu bağlamda işimiz gereği gerekli tüm uluslar arası sertifikalara sahibiz.

Sertifikalar:
• ECM SERTİFİKASI (Bakımdan Sorumlu Birim – Entity in Charge of Maintenance)
• OHSAS 18001:2007
• ISO 9001:2015
• ISO 14001:2015
• EN 15085-2
• TS EN ISO 3834-2
• TS EN ISO 27001:2013

Isg Politikamız

İlgili tüm faaliyetlerde, MOSKİNO çalışanlarını doğrudan ya da dolaylı faaliyetlerinden etkilenebilecek tüm etkenlerden korumayı amaçlar. Mümkün olabilecek yaralanmaların önlenmesi, tüm hastalıkların önlenmesinde ve çevre kirliliğinin önlenmesinde titizlikle bu süreci yönetir.
Asgari olarak, bu amaç için çalışmaya ek olarak; MOSKİNO daima faaliyetleri ülkenin mevzuatına ve müşterinin ISG taleplerine uygun olarak yürütecektir.
ISG Politikası, sistemlerin performansını artırmak konusundaki kararlılığını sürdürecektir.

Firmamızın ISG Politikası’nın temel ilkeleri şunlardır:
• Herhangi bir proje çalışmasına başlamadan risk değerlendirmesini üstlenmek zorunludur.
• Projenin herhangi bir aşamasında , herhangi bir tehlikeden şüpheleniliyorsa gerekli önlemler alınmadan işe başlanmayacaktır.
• Herhangi bir hastalık, yaralanma ve kirlilik için önlemler alınacaktır.
• Çevreyi korumaya yönelik faaliyetler planlanacak ve faaliyet aşamasında gerçekleştirilecektir.
• Tüm ilkelerimiz tüm çalışanlarımız tarafından benimsenmiş olması esastır.

Yukarıda belirtilen ilkeler ışığında:
Öncelikli sorumluluklar sürekli ISG performansı ve personelin katılımını arttırmak amacıyla tüm personele duyurulacaktır.
Bilgilendirme ve personel kalitesinin iyileştirilmesi ile ilgili eğitimler planlanacak ve tüm kademelerinde yapılacaktır.
Bu eğitimler böylece projelerde, güvencesiz çalışma faaliyetleri, durum değerlendirme teftişi ve şantiye kontrolleri ile sistem denetim sonuçları derslerini içerecek şekilde planlanacaktır.

Her kaza araştırılacak , nedenleri belirlenecek ve tekrarını önlemek amacıyla zayıf noktalar analiz edilecektir.
Her yeni projeye başlamadan önce MOSKİNO her ana faaliyeti ile ilgili olarak sağlık, güvenlik ve çevre konularını değerlendirmek üzere ISG Etkinlik Takvimi planlayacaktır.

Sürdürülebilirlik

ÇEVRE VE SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK – BAŞARIYA ADANMIŞ
Moskino Sorumluluk

Moskino, çevre ve iklim koruma hedeflerine adanmıştır. Bu yol gösterici ilke şirketin tüm faaliyetlerini şekillendirmektedir. Müşteri olarak, bakım hizmetlerimizi seçerek uzun vadeli kaliteyi ve ekolojik olarak olarak sorumlu bakımı seçersiniz. Her ikisi de değerli kaynakları korur. Moskino, sürdürülebilirliği uzun vadede rekabet gücünü korumanın bir önkoşulu olarak görmektedir.
Bizim sözümüz
Çevre dostu mekanlar ve üretim teknolojileri
Topluma ve çalışanlara karşı sosyal sorumluluk

Referanslarımız

Translate »
error: Korumalı İçerik !! Security Wall By Arda Yücel !!