Reklam

Reklamcılık ve tabela imalat sektöründe gününümüzün teknolojisi tecrübeli kalifiyeli elemanlarımızla siz müşterilerimize hizmet vermekteyiz sizleride refaranslarımızda görmek isteriz.

Firmamız tabela pazarında aranılan üretici olmak için yeniliğe daima açık olan firma ve mekanlarınızın daha daha estetik gösterişli olması için son teknolojik sistemlerle hizmet sunmaya gayret gösteriyoruz.

Etkinlik Uygulamaları, Sahne ve Podyum Uygulamaları, Araç Giydirme, Kutu harf tabela, krom harf tabela , paslanmaz harf tabela, led ışıklı harf tabela ve neon harf yazı siparişleriniz led endirekt direkt ışıklı, RGB ışıklı,
ışıksız, file örme harf tabela, alüminyum, pleksili olarak istediğiniz ölçüde ve kalitede üretiyoruz. Çatı tabela Pleksiglass Alüminyum Paslanmaz Krom Kabartma Kutu Harfli Tabela Özel tasarım tabela Işıklı çift taraflı vinil germe tabela , totem tabela ,fileli alüminyum krom tabela,duvar çatı çizimi ve boyama,çatı tabelaları,Tabela grafik tasarım imalat montaj dahil olmak üzere hizmetlerimiz devam etmektedir.
Montaj sonrası bakım teknik destek hizmetleri vermekteyiz. Tecrübe ve kaliteli malzeme, en son teknolojik donanımlarla yoğrularak rakipsiz ürün ve hizmetlere dönüşüyor.Moskino Reklam Sektöründeki tüm yenilikleri yakından takip ediyor ve yepyeni ürün ve hizmetlerle memnuniyetinizi ve güveninizi kazanmaya devam ediyoruz.

Referanslarımız arasında birbirinden değerli firmalarımızın yanı sıra, sizleride referanslarımız arasında görmek ve hizmet vermek bizi onurlandıracaktır. Birlikte uzun yıllar çalışabilmek ümidiyle ...